Послідовність:
-
Повне дослідження родоводу можливе лише після першого етапу.
-
Обговорення об'єму роботи після аналізу архівної бази, поділ на блоки.
-
Заключення договору, внесення оплати за перший місяць.
-
Надалі оплата вноситься кожен місяць до завершення співпраці. Мінімальна сума щомісячної оплати 10000 грн. В місяць відрядження виконавців в обласний архів, мінімальна разова оплата становить 35000 грн. В кожну частину оплати входить конкретна кількість опрацьованих справ. Вартість за опрацювання кожної архівної справи узгоджується на першому етапі дослідження родоводу при аналізі архівної бази.
-
Звіт кожні три місяці.
Деталі:
-
На підставі отриманої від замовника інформації, в онлайн-програмі створюється родинне дерево. Протягом дослідження воно доповнюється новими фактами.
-
Дослідження відбувається не лише по прямим пращурам (дід-прадід-прапрадід і т. д.), але й на розширення: рідні брати і сестри по кожному поколінню.
-
Повне дослідження охоплює 7-10 поколінь. Глибина дослідження залежить від кількості збережених документів по населенному пункту, в якому проживали ваші пращури.
-
Вартість дослідження рахується індивідуально, залежить від кількості архівних справ, які потрібно буде опрацювати.
-
Робота по дослідженню ділиться на блоки, звіт кожні три місяці. Відбувається в форматі онлайн-зустрічі, з підготовленою презентацією, яку замовник отримує після зустрічі. В процесі дослідження презентація доповнюється.
-
Майже кожне дослідження родоводу включає фізичне відвідування архіва виконавцем. Відрядження може тривати повний робочий місяць. В такому випадку термін звіту змінюється, що заздалегідь обговорюється з замовником.
-
Замовник отримує звіт не лише про знайдені факти, але й про всі відпрацьовані джерела, навіть якщо в них не знайдена інфомація про його сім’ю.
-
По завершенню співпраці ви отримуєте: родове дерево в електронному вигляді, перелік джерел, де була знайдена інформація і де зберігаються оригінали, електронні файли по кожному прізвищу роду.
ВАЖЛИВО:
Основні документи - метричні книги, сповідальні відомсті, переписи населення і т. д., можуть бути відсутніми в архівах, бо втрачені з плином часу. В такому разі знайти важливий для генеалогічного дослідження запис неможливо. Щоб встановити загублений факт, досліджуються другорядні документи - акти, протоколи, різні списки по місцевості. Але і це не дає гарантій позитивного результату.
Звіт про виконану роботу містить повну інформацію про опрацьовані джерела, навіть якщо в них не було знайдено інформації про потрібний рід (наприклад, накази зі списками мешканців села - є перелік певної частини населення місцевості, але не пращура замовника).
Досліджується не тільки пряма гілка (мама-бабуся-прабабуся-прапрабабуся і т. п.), але й рідні сестри та брати по кожному з прямих членів роду.
СПИСОК ТОГО, ЩО МОЖНА ПОШУКАТИ У СВОЇЙ СІМ'Ї
(ПОЧИНАЮЧИ ВІД РІВНЯ БАБУСЬ, ДІДУСІВ ТА ДАВНІШИХ):
-
записи та свідоцтва про народження, укладення шлюбу, розлучення, зміну прізвища, смерті;
-
будинкові книги;
-
військові документи: квитки, посвідчення, оповіщення, нагородні листи тощо;
-
професійні документи: посвідчення, грамоти та інше;
-
медичні записи (там, де є біографічні дані);
-
будь-які квитанції з ПІБ та адресами, записи та будь-які інші документи
